img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1917444211699195&ev=PageView &noscript=1"/>

Mieszkania w Krakowie na długi termin

Oferujemy w pełni wyposażone apartamenty w centrum Krakowa.

Wynajem już od 2 000 zł/miesiąc!

Kwota uwzględnia wszystkie opłaty (administracja, czynsz, media, Internet oraz miejsce parkingowe w wybranych mieszkaniach).
Kaucja: 1 000 zł

Zachęcamy do zapoznania się poniższą listą dostępnych mieszkań oraz bezpośredniego kontaktu:

• booking@tyzenhauz.com
• (+48) 570 044 540 lub (+48) 123 077 123

OD 2 000 zł bez dodatkowych opłat

Chcesz wynająć mieszkanie? Wybierz apartament z listy i skontaktuj się z nami.

ARIAŃSKA II – metraż: 30 m2. Sypialnia z częścią wypoczynkową i aneksem kuchennym. Budynek z widną i bezpłatnym parkingiem podziemnym.

STUDENCKA I – metraż: 25m2. Studio z aneksem kuchennym. Budynek z windą. Parking miejski.

KROWODERSKA III – metraż: 40 m2. Sypialnia z częścią wypoczynkową i osobną kuchnią. Mieszkanie na parterze. Parking miejski.

UJEJSKIEGO II – metraż: 30 m2. Studio z aneksem kuchennym. Mieszkanie na parterze. Parking miejski.

ZWIERZYNIECKA – metraż: 25m2. Studio z aneksem kuchennym i antresolą. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

ZACISZE I – metraż: 45m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem i kuchnią. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

HUMBERTA – metraż: 35m2. Sypialnia z częścią salonową, osobną kuchnią i balkonem.Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

2 200 zł

ŁOBZOWSKA VI – metraż: 40m2. Studio z osobną kuchnią. Budynek z widną i bezpłatnym parkingiem w garażu.

2 500 zł bez dodatkowych opłat

Chcesz wynająć mieszkanie? Wybierz apartament z listy i skontaktuj się z nami.

ARIAŃSKA I – metraż: 25m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na czwartym piętrze w budynku z windą i bezpłatnym parkingiem podziemnym.

ALEJE I – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem z kuchnią i balkonem. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

SAREGO III – metraż: 25 m2. Studio z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

SAREGO IV – metraż: 25 m2. Studio z aneksem kuchennym. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

SZPITALNA – metraż: 30m2. Studio z aneksem kuchennym. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

DAJWÓR – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

HELCLÓW – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

KRAKOWSKA I – metraż: 40m2. Sypialnia z częścią salonową i osobną kuchnią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

KRAKOWSKA II – metraż: 40m2. Studio z aneksem kuchennym i antresolą. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

KROWODERSKA I – metraż: 45 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem, kuchnią i balkonem. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

ŁOBZOWSKA I – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

ŁOBZOWSKA II – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

ŁOBZOWSKA III – metraż: 40 m2. Sypialnia z częścią salonową, jadalnianą i osobną kuchnią.

ŁOBZOWSKA IV – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem i kuchnią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

TRYNITARSKA – metraż: 40m2. Sypialnia z antresolą i osobną kuchnią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

ZAKOPANE

KRZEPTÓWKI – Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy i bezpłatnym miejscem parkingowym na terenie posesji. Koszt wynajmu dla 2 osób.

od 2 700 zł bez dodatkowych opłat

Chcesz wynająć mieszkanie? Wybierz apartament z listy i skontaktuj się z nami.

2 700 zł

ZYGMUNTA AUGUSTA – metraż: 50m2. Apartament z 2 sypialniami i salonem z kuchnią. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

ŁOBZOWSKA VII – metraż: 40m2. Studio z osobną kuchnią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą i bezpłatnym parkingiem w garażu.

2 800 zł

DWERNICKIEGO – metraż: 55 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem z kuchnią i jadalnią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

PIWNA II – metraż: 50 m2. Apartament z osobą sypialnią, salonem, kuchnią i balkonem. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

SAREGO I – metraż: 65 m2. Apartament z osobą sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na parterze. Parking miejski.

STUDENCKA II – metraż: 30m2. Studio z aneksem kuchennym. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

SEBASTIANA – metraż: 70m2. Apartament z 2 sypialniami oraz łazienkami, garderobą i kuchnią. Mieszkanie na parterze. Parking miejski.

3 000 bez dodatkowych opłat

Chcesz wynająć mieszkanie? Wybierz apartament z listy i skontaktuj się z nami.

ŁOBZOWSKA V – metraż: 52 m2. Apartament z 2 osobnymi sypialniami, salonem oraz kuchnią. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą i bezpłatnym miejscem parkingowym.

ALEJE II – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem z kuchnią i balkonem. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

AUGUSTIAŃSKA – metraż: 45m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

BRZOZOWA – metraż: 50m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

KOŚCIUSZKI – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem z kuchnią i patio. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

PIWNA I – metraż: 50 m2. Apartament z 2 osobnymi sypialniami, salonem, kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

PODBRZEZIE – metraż: 45 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem, kuchnią i garderobą typu "walk in". Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

SAREGO II – metraż: 40 m2. Apartament z osobną sypialnią, salonem z kuchnią i balkonem. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

SAREGO V – metraż: 40 m2. Studio z aneksem kuchennym, osobną sypialnią i patio. Mieszkanie na parterze. Parking miejski.

SZEWSKA – metraż: 55m2. Apartament z osobną sypialnią i salonem z kuchnią. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

od 4 000 zł bez dodatkowych opłat

Chcesz wynająć mieszkanie? Wybierz apartament z listy i skontaktuj się z nami.

4 000 zł

DIETLA II – metraż 60m2. Apartament z 2 sypialniami i kuchnią. Mieszkanie na czwartm piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

ZACISZE II – Apartament z osobną sypialnią z antresolą i salonem z kuchnią. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

PIŁSUDSKIEGO – metraż: 130m2. Apartament z 2 sypialniami, kuchnią, balkonen i loggią. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku bez windy. Parking miejski.

5 000 zł

JAWORSKIEGO – metraż: 100m2. Apartament z 3 sypialniai, salonem, kuchnią, jadalnią, pralnią i balkonem. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą i bezpłatnym parkingiem podziemnym.

KROWODERSKA IV – metraż: 100m2. Apartament z 2 sypialniami, salonem z kuchnią, jadalnią, pralnią i balkonem. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

DIETLA I – metraż 110m2. Apartament z osobną sypialnią, obszernym salonem, kuchnią i balkonem. Mieszkanie na czwartym piętrze w budynku z windą. Parking miejski.

9 000 zł – dom w centrum miasta 

GARNCARSKA – metraż: 115m2. Dom z 3 sypialniami, salonem, kuchnią, jadalnią, 2 łazienkami, osobną toaletą i patio. Bezpłatny parking w garażu na terenie posesji.

Zostań z nami na dłużej!